Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím,

rád bych se zapojil do diskuze ohledně filtračních kuliček, dost mne to zajímá.Mám bazén Azuro 16 m3 a protože používám studniční vodu, dost jsem se s čistotou vody natrápil.Vyzkoušel jsem kdeco, nejvíce mi pomohla vlastnoručně vyrobená druhá filtrace, která byla plněna drceným molitanem v pytlících(kvůli praní),což je vlastně obdobou kuličkové filtrace.Vždy zaručeně zlikvidovala zelený zákal vody.Loni se mi nádoba, která byla vystavena přímému slunečnímu svitu rozsypala.Začal jsem tedy uvažovat o kuličkách v hlavní filtraci místo písku, bohužel jsem narazil na problém o kterém se výrobci moc nezmiňují a tím je tzv. zpětný proplach pískové filtrace.Tato funkce u kuliček nefunguje, takže je nutné filtraci rozebrat, kuličky vytahat ven a vyprat(zhruba 1x za 14 dní).Rád bych znal Vaše názory a zkušenosti.Prozatím jsem použil místo písku medium Zelbrite a po měsíci používání mám vodu křišťálovou(v kombinaci s tabletami 5 v jednom a ještě čistými tabletami chlóru.-multa.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika