Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj jaké máte zlušenosti s firmou já hrozné.

Firmu nedoporučuji - největší chyba objednat bazén u nich! Bazén byl objednán včetně instalace. Vše probíhalo v pohodě až do dne instalace. Po příjezdu mi začaly dávat obyčejný polystyren pod bazén místo domluveného extrudovaného, takže jsem musel jet do Liberce a na vlasní naklady koupit extrudovaný, dále neměly lidi na instalaci musel jsem shánět sám 4 lidi a to i přesto že mi tvrdily že se o lidi nemám strat, že mám připravit jen desku (dali mi to i písemně co mám zajistit pro instalaci) že si vše nainstalují samy. Majitel firmy mi řekl že pokud se mi neco nelíbí tak bazen odvezou a vrátí mi zálohu když neseženu lidi, že prej přece nebudou jezdit ve 4.rech. Takže jsem je musel sehnat zima na krku a neměl jsem čas zase objednat jinde a čekat na bazén pár týdnů než ho vyrobí někdo jiný kord když víkop byl připravený. Nainstalované jiné komponetny horší filtr než byl objednán, kvalita práce hrozná vse křívé, schody se hopupu i po tvrzení že sou pevne s vystuhy že se nehnou, jeden svár jim prasknul hned když chtěli bazén sundat s vozejku, bazén vevnitř poškrábán atd. Arogantní chování majitele Josefa Hrubého na reklamaci reagoval že prej co chci že to je jen bazén že mi to nikdo nebude rovnat podle vodováhy, na schodech že nesmím skákat že pak se houpat nebudou, na to že mám jiny filtr než objednán mi řekl že jsem nějaký detajlista atd.Chtěl jsem ještě zhotovit odbočku s připravou pro výměník (objednáno pár dnu před instalací) řekli mi cenu asi 1000,-kč, ale po instalaci chteli 3500 a ještě na ruku bez faktury když jsem odmítnul uhradit částku 3x vetší než mi byla sdělana při objednání tak to zase vyřízli. Řeší již právník a firma dělá mrtvého brouka jak mě tak i právníkovy.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika