Trvalky ze semen, které kvetou prvni rok



zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?)
28.1.2010 10:29
ja jsem mela za to ze kejkliřka je letnicka... a mate nekdo zkusenost s kokardou, protoze je trvalka napsana pry kvete az druhy rok a nekde jsem cetla ze se vice vyplati pestovat jako letnicka, tak ted nevim,, to by mela udajne kvest hned jeste ten rok-
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?), 28.1.2010 0:29, zobrazeno: 4738x
Ahojky, mam dotaz a nejsem sama.. rada mam letničky ale také trvalky ale potěšilo by mě, kdyby trvalka mi kvetla prvním rokem od výsevu. vím o par trvalkách. Pokud mate nějaké zkušenosti budu rada za informaci ať vím, co mam stihnout koupit za semínka.-- děkuji
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 176.18 (?), 28.1.2010 1:05

Trvalky většinou kupuji nebo měním se sousedkami, z vysetých semen jich vyroste příliš mnoho kusů a co pak s nimi? Nechci mít na zahrádce třeba samé chrpy nebo krásnoočka a tolik sousedek zas nemám. Jinak mne napadla sedmikráska, len, kejklířka, pak to zmiňované krásnoočko...     L.           

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?), 28.1.2010 10:29
ja jsem mela za to ze kejkliřka je letnicka... a mate nekdo zkusenost s kokardou, protoze je trvalka napsana pry kvete az druhy rok a nekde jsem cetla ze se vice vyplati pestovat jako letnicka, tak ted nevim,, to by mela udajne kvest hned jeste ten rok-
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 176.18 (?), 28.1.2010 22:50

Ono záleží na odrůdě, některé kejklířky jsou letničky, některé trvalky (jako třeba karafiáty). To samé třeba lobelky (kvetou 1.rok) - také jsou i trvalky, i letničky. Jinak kokarda vydrží tak 2-3 roky, tu ani za trvalku moc nepovažuji. Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika