Levandule



Alen - (2) - 169.139 (?)
27.8.2009 23:05

Pokud něco čerstvě zasadíte nemůžete hned dávat na plné slunce, ale nejdříve do stínu.levandule chce zem s pískem a voda by v misce neměla stát, spíše tak aby voda odtekla.Dobře zakoření ve skleníku, taky ve stínu.Jestli jste si přivezla větší levanduli starší tak se špatně chytá.Levanduli nesříhejte do dřeva, nemá to ráda.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 233.137 (?), 27.8.2009 12:24, zobrazeno: 3584x

Poradí, prosím, někdo co s chřadnoucí levandulí?

Z dovolené ve Francii jsem si přivezla krásnou levanduli, ale co ji mám doma tak jenom chřadne. Pořád má sklopené listy a větvičky a odspodu usychá. Mám ji v květináči na slunečném okně, už jsem zkoušela zalévat i nezalévat, ale nic nepomáhá. Je to stále horší.

Nevíte někdo, co dělám špatně a jak ji zachránit??? Díky.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Alen - (2) - 169.139 (?), 27.8.2009 23:05

Pokud něco čerstvě zasadíte nemůžete hned dávat na plné slunce, ale nejdříve do stínu.levandule chce zem s pískem a voda by v misce neměla stát, spíše tak aby voda odtekla.Dobře zakoření ve skleníku, taky ve stínu.Jestli jste si přivezla větší levanduli starší tak se špatně chytá.Levanduli nesříhejte do dřeva, nemá to ráda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika