Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, moc děkuji za odpověď:)no potřik nepomáhal na mšice, stále se tam ukazovali. Přípravků mám doma více, protože pěstuji růže. Na rostlinkách se postříkání neprojevilo vlastně taky nijak... byli a jsou stále nastejno. Měla jsem je na západním okně, hned jak přišly, přesadila jsem je a už s nimi nehýbala až do teď, když jsem je dala ven. Tak že sluníčko je snad ani spálit nemohlo a průvan také neměly. Právě je mi divné, že se stále mšice objevovaly, nic co by je ožíralo jsem nenašla, hlavně teda když to bylo přez zimu a v domě. Proto jsem volila setření opatrně hadérkou, protože už tak jsou hodně hotové a když se mi mšice nepodařilo zlikvidovat postřiky, tak jsem zvolila tuto cestu, doufám, že jsem to tedy ještě víc nepokazila, co se dalo:((jen pro info-vždy před postřikem jsem dala na květináč igelit, aby se postřik nedostal na hlínu)dala jsem je do těch větších jen proto, že jsem je pak nechtěla hned zas přesazovat a zbytečně snimy manipulovat, ať je neponičím... Jinak jak jsem je minulý týden přesadila, tak kořínky byli v pořádku... Tak snad to bude opravdu jen o těch parazitech, no vezmu lupu a jdu na to:)moc, moc děkuji za rady, Petra

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika