Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vcera jsem byla na vystave Kvety v Lyse, ktera trva do nedele, Zahradnictvi Chovanec je tam prodavalo - mensi asi 120 Kc - ruzne druhy - podarilo se mi koupit jiz dvouletou rostlinu.  Meli tam i vetsi narostle, cenu u vetsich nevim.  Meli tam spoustu druhu. Ja si ho tam koupila podruhe - loni mi zahadne zasel jiz koncem srpna - zacal zloutnout a jakoby uschl, protoze byl v nadobe, myslela jsem, ze jsem ho zapomnela zalit. Domnivala jsem se ze uz asi zatahl, ale na jare neobrazil, takze mi doslo, ze zasel uz loni koncem leta. Vcera mi od Chovance na vystave rekli, ze mohl byt premokreny, to je ale divne, kdyz je to rostlina bahenni. Doporucili ho dat radeji do volne pudy a spise prikryt nez listim a chvojim na zimu.  Mate prosim nekdo zkusenost s pestovanim v nadobe - jak zalevat, vydrzi premokreni, vydrzi sucho? Muze pak prezimovat ve sklepe?  Dekuji Anna.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika