Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, chtěla bych požádat o radu jak sestřihnout maďarskou višeň, dostala jsem darem, zasadila na podzim.

Višeň byla pokřivená, přivázala jsem na podzim ke kůlu. Prý byla poslední v zahradnictví, opřená, proto dokřiva. Přečetla jsem si něco o zastřihávání, je to můj první stromek. Kdybych chtěla sestříhat do pyramidy, nevím zda odstřihnout spodní větve, nebo zásadně zkrátit. Přiložím obrázek. Višeň má dole (cca od 50cm) čtyři větve, které jsem již trochu zkrátila, kolmě rostlé odstřihla, pak je asi 50 cm hlavní kmen bez větví a nahoře tak od 180cm jsou opět větvičky(na foto opět asi o 15 cm zkráceno co bylo zcela pokřivené). Zásadně zkrátit, nebo odstřihnout spodní větve?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika