Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Sweet Early na Gisela 5 jsem sázel sousedovi. Asi metr od původní (s pařezem vykopané) třešně. Přírůstky okolo 50 cm, roste oproti předpokladu bujně jako by nebyla na slabé podnoži, blízko místa, kde 50 let rostla jiná třešeň. S úrodou by nebyl problém kdyby jí nezlikvidovali každoročně ptáci. Takže nejdříve můj Rivan (je větší, vydrží na něm skoro týden) vzápětí sousedovu S. E.  Kdybych je neochutnal ještě v době, kdy měla jen růžové líčko, neměl jsem nic. Soused říká - cos mi to koupil, ještě jsem nic nesklidil - ale ne proto, že by na ní nic nebylo, ale není toho tolik, aby něco zbylo po ptácích. Za dva dny je hotovo. Asi těm ptákům vyhovuje, že jdou od "kyselkavého" Rivanu na absolutní změnu - jen sladkou odrůdu. Klidně bych (až je seženu) dal do té "Italky" pár roubů "Francouze" - Burlatu. Je o trošku větší, krásně tmavý, s u nás obvyklou třešňovou chutí.   

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika