Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Uznávám, že maďarského Favoritu a jugoslávské Záhoračky jsem se zbavil předčasně. Ani jedna z těchto odrůd u mě tenkrát nevzbudila takové uspokojení jako budoucí KRÁLOVNA HORTENZIE. Zvláště škoda je Záhoračky. Koupil jsem ji kdysi v Kuklenách (HK). Ač pomologicky kyselka, vzbubuje v chuti dojem jakési zvláštní třešně. Bublanina ze Záhoračky byla však skvělá. Trpěla moniliovým úžehem, čemuž se ovšem dalo zdárně zabránit. Podobnou "sladkovišeň" (kyselku) těžko dnes najdete. Možná, že pěstitelé mnoha odrůd višní (i těch novějších) by se mnou nesouhlasili. Co se týče Érdi Bötermö, tak ten poslední stromek vypadá nadějně. Ty tmavé plody, co tam zůstaly, jsou totiž sladší než byly na Ujfehértoi Fürtös, otázka je, jestli by tam tak dlouho vydržely.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika