Ringlota Black Daimond



Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?)
22.2.2024 15:59

Měl jsem Black Gigant (https://www.zahrada.cz/forum/slivone/black-gigant-348467/     Modré plody s červenou dužninou. Odešel stejně jako Oishi Wase, Guaota a ještě jedna. Plodnost slabá u všech. Minulý rok se dobře rozplodila Fortune a Dapple ne Dapple také nevypadala špatně, stejně jako Chernyj Barchat, což je údajně švestkomeruňka s poměrem obou padesát na padesát. Také skoro černá s červenou dužninou.  Soused má tu údajnou broskvošvestku taky s modrými plody a červenou dužninou. Jak říkám, plodů bylo poměrně dost i přes jarní mráz, což nebývá zvykem. Mám tady i jiné švestkomeruňky, co budou možná už trochu kvést. Nemůžu s určitostí tvrdit, co je čí opylovač, ale čím víc těchto odrůd tím pro opylování zřejmě lépe.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 22.2.2024 15:59

Měl jsem Black Gigant (https://www.zahrada.cz/forum/slivone/black-gigant-348467/     Modré plody s červenou dužninou. Odešel stejně jako Oishi Wase, Guaota a ještě jedna. Plodnost slabá u všech. Minulý rok se dobře rozplodila Fortune a Dapple ne Dapple také nevypadala špatně, stejně jako Chernyj Barchat, což je údajně švestkomeruňka s poměrem obou padesát na padesát. Také skoro černá s červenou dužninou.  Soused má tu údajnou broskvošvestku taky s modrými plody a červenou dužninou. Jak říkám, plodů bylo poměrně dost i přes jarní mráz, což nebývá zvykem. Mám tady i jiné švestkomeruňky, co budou možná už trochu kvést. Nemůžu s určitostí tvrdit, co je čí opylovač, ale čím víc těchto odrůd tím pro opylování zřejmě lépe.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
včelařka - (1) - 185.252 (?), 7.3.2024 8:16

Pane Fiala bylo by možné vás poprosit o roub Black Diamond...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika