Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 

Slivoně > Prolectus - Moniliova spala

Prolectus - Moniliova spala

Mimmo (2199) - xxx.xxx.91.93 (?)
21.2.2020 20:24

Pokud mi příští týden rozkvetou (v Bulharsku) v Podunajské nížině první meruňky, použiju ještě zbytky Horizonu. Na jih od mé zahrady jsem však ještě dnes zažil na dálnici sněhovou chumelenici. Ve středních polohách tedy kvetení nehrozí ani někde na jihu. Na horách (Borovec) leží vrstva až 235 cm sněhu. Tak tam nehrozí ani meruňky. Prolectus by mohl být dobrý jako ochrana proti hnilobě plodů. Ta krátká ochranná lhůta je u plodů velmi lákavá.

Obrázky:
Dnešní chumelnice na bulharské dálnici
Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

recepty na vaření, uzení, zavařování, vína, destiláty

host - xxx.xxx.195.173 (?), 21.2.2020 12:30
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Krome klasickych pripravku jako jsou Signum, Teldosr je objevil tento ma uz s nim nekdo zkusenosti: Nazory?.Ma cenu kupovat?.

Připojit reakci   

host - xxx.xxx.244.121 (?), 21.2.2020 12:54
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Prolectus je registrován k ochraně révy a broskvoní proti moniliové úžehu a hnilobě plodů.Do meruněk a višní bych raději použil Signum, Talent,Teldor, Rovral,Luna experience a Horizon (už není v prodeji).

Připojit reakci

bred_ik (875) - xxx.xxx.113.229 (?), 21.2.2020 13:04

Prolectus je povolen nejen do révy a broskvoní, ale i do meruněk, slivoní, třešní a višní. A dokonce proti plísni šedé do jahodníku a do tykvovité zeleniny. Zajímavá je ochranná lhůta, s výjimkou révy je jednodenní.

Připojit reakci

Mimmo (2199) - xxx.xxx.91.93 (?), 21.2.2020 20:24

Pokud mi příští týden rozkvetou (v Bulharsku) v Podunajské nížině první meruňky, použiju ještě zbytky Horizonu. Na jih od mé zahrady jsem však ještě dnes zažil na dálnici sněhovou chumelenici. Ve středních polohách tedy kvetení nehrozí ani někde na jihu. Na horách (Borovec) leží vrstva až 235 cm sněhu. Tak tam nehrozí ani meruňky. Prolectus by mohl být dobrý jako ochrana proti hnilobě plodů. Ta krátká ochranná lhůta je u plodů velmi lákavá.

Obrázky:
Připojit reakci
Fórum pro chovatele - domácí miláčci, psi, drůbež, králíci, včely, krmiva, pelíšky
Chov pstruhov8.8.2020
Literatúra - hydina6.8.2020
Literatúra - hydina6.8.2020
Literatúra - hydina5.8.2020
Chov pstruhov4.8.2020
Chov pstruhov4.8.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů