Anna Späth versus Tuleu Gras



host - 43.70 (?)
17.9.2011 8:31

Pár posledních Tuleu Gras jsou ještě na stromě a jsou velice dobré, zdá se mně, že letos nemají tak jemnou konzistenci jako jindy. Gabrovská také ještě dozrává a i když má být odolnější vůči šarce je hodně napadena na listech i plodech. Chuť plodů napadených šarkou je mizerná ale plody domácí i přes šarku jsou výborné. PaR

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10078) - 36.70 (?), 4.9.2011 21:46, zobrazeno: 5133x

Souboj maďarské a rumunské švestky dopadne každoročně jasným vítězstvím pro Maďarsko. A to především v chuti. Sladké plody Anny Späth mají navíc velmi příjemné aróma podobné Domácí švestce. Naproti tomu velmi hojně plodící Tuleu Gras má pokaždé plody s průměrnou, nezajímavou chutí. Pokud máte někdo s Tuleu Gras podobné zkušenosti, napište a pokud možno přidejte k tomu ještě její fotku pro porovnání.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 220.182 (?), 4.9.2011 23:10

Tuleu Gras mám, fotku bohužel ne (už je otrhaná), ale chutná mi víc než Gabrovská (TG je voňavější, G je jen sladká) - písčitá zem, HK.            Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 43.70 (?), 17.9.2011 8:31

Pár posledních Tuleu Gras jsou ještě na stromě a jsou velice dobré, zdá se mně, že letos nemají tak jemnou konzistenci jako jindy. Gabrovská také ještě dozrává a i když má být odolnější vůči šarce je hodně napadena na listech i plodech. Chuť plodů napadených šarkou je mizerná ale plody domácí i přes šarku jsou výborné. PaR

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika