Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nevím proč pana Jaroše napadáte. Pro získání roubů používá mimojiné i internet. Co je na tom špatného. I já jsem od něj obdržel poštou dopis s posbou o rouby. Bohužel jesm mu žádné z těch co chtěl dodat nemohl.

Mimochodem také není výhra, když vám příjde balíček se zavirovanými rouby s běžnou odrůdou, které někdo náhodou říká jinak a domnívá se, že se jedná o místní odrůdu.

Vytváření genofondu sliv je celkem riskantní. Tvrdit že pan Jaroš chce jen přebírat balíčky a těšit se z nádherného sadu mě přijde od vás trochu nefér. Tak mu to nezáviďte a napište si taky nějaký inzerát. Třeba se vám někdo ozve.

Mimochodem pěkný sad lze mít i bez shromařďování genofondu. A je to mnohem snadnější.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika