Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pan Václav má skvělý nápad, asi takový, který by bral ůplně každý..v klidu domava si napsat pár řádků a pak jenom přebírat balíčky s rouby a těšit se nádhernému sadu. I mě již dávno zaujala myšlenka širokého sortimentu nejen slivoní, ale chce to trochu více osobní snahy jako třebas posledně jsem skončil celý poškrábaný od šípku který byl vrostlý v koruně přestárlé renklódy, abych dosáhl na pár posledních živých vlků na vrcholku.Ty jsem si následně vrouboval do korunky mladého stromku, abych po zaplození třeba zjistil že se jedná o Althánovku. Navíc s posíláním roubu může být problém protože nikdo vám nezaručí bezviróznost. Když jsem se ptal v Těchobuzicích na sortiment, tak mě odkázali na Holovousy, s tím že tam(snad) mají izolát krajových a starých odrůd. Bohužel jestě jsem se tam nedostal, protože to mám trochu z ruky(severní morava).Bylo by dobré udělat nějakou organizaci pod názvem třebas "ovocnáři sobě" a při ní zřídit i sortiment.Ale kdo si to veme na starost v téhle soukromničení plné atmosféře?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika