Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To možná máte pravdu, nicméně když si donesu nemoci, které jsem ještě nikdy neviděl, tak to asi nebude zrovna to pravé. Například ta broskev, sem tam jí rozpraská kůra a škaredě se rozštěpí, když je to větší tak se objeví i klejotok. Na letorostech jsem si všiml nějakých červených nabubřelých podélných skvrn, možná že právě toto pak rozpraská. No já fakt nevim, jestli tohle je už dneska v ČR normální, tak si zajedu třeba do toho Rakouska na výlet :D za ty peníze to se přece nehodí, cokoliv jsem z toho obchodu koupil, to je nemocné. Na druhou stranu, loni na podzim jsem byl v jiném, větším, dražším zahradnictví, měli tam modře oštítkované stromy rostlinolékařskou správou (nebo co to je za orgán) avšak Idaredy byly úplně celé šedé a zkroucené od padlí. No a třešeň burlat, co jsem si tam koupil, má suchou skvrnitost asi. Ale snad to není smrtelné :D Nevíte o nějakém "zdravém" zdroji stromků v okolí Olomouce? Já mám pocit, že snad ani neexistuje. :(

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika