Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Topfirst vám dozrieva pred Katinkou?
No, ještě když jsem to psal, tak jsem si to myslel. Ale Katinka se rychle dostává „do vedení“.
Je (Topfirst) odolnejší na moníliu plodov?    F
Asi ano. Katinky jsou dost poškozovány, nakusovány, škůdci a plody se dotýkají. Hniloba je trochu vidět. Topfirsty jsou řídce a nejsou poškozovány. Hniloba vidět není. Skutečně mě monilióza trápí jen na meruňkách, broskvi a Jamesu Grievesu.
Připojuji obrázek, na kterém jsou na talířku čtyři ze, v mém předchozím příspěvku, zmiňovaných odrůd (pátý zmiňovaný Herman chybí, Hermany už nejsou). Vlevo „nějaká Oulinská“ (plodí letos řídce, plody velké, dozrávání výrazně nestejnoměrné), nahoře Topfirst (letos řídce, velké, s plným dozráním „váhá“), vpravo tři Katinky (dost velké, rychle dozrávají), dole tři naše „neznámá Žlutá“ (poslední plody, letos přeplozené drobné, málo listí mšice). Vzhledem k trvajícímu dešti se jedná o „rychle a lehce dosažitelné“ plody. Dozrávání u všech není stejnoměrné. JG

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika