Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Přidám také pár svých postřehů z Kroměřížska. Stromy v sadě jsou ještě mladé, zasazeny před 2 roky, ale i tak bude pár prvních plodů na Stanley. Katastrofou jsou pro mě letos špendlíky u domu. Po loňské první úrodě stromy letos obsypané. 2 x jsem stříkal proti pilatce a na stromě není jediný napadený plod. Pak se ale objevila puchrovitost - 60-70% plodů je pryč. Teď jsem objevil pár plodů s klejotokem, zřejmě obaleč 1.generace. Proti 2.generaci budu stříkat, doufám, že to letost nevyjde už na konec června. Do toho všeho první projevy šarky na listech a zřejmě i na pár plodech. Vypadá to na konec experimentů a návrat k osvědčeným odrůdám slivoní... které to ale jsou...? Jen meruňka je obsypaná, ale plody neustále padají, doufám, že jde jen o červnový propad a brzy se zastaví a nejde o opad kvůli suchu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika