Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já jsem podobný problém řešil před několika dny. Normálně bych to vysekal u země křoviňákem nebo bych si na to silný křoviňák se silným chlapem sjednal (mě osobně po 100 m2 silně zahlušeného terénu už bolí v zádech). Jenže jsem dostal nabídku od traktoristy, který má k tomuto účelu nástavec a poměrně rychle a levně to sundal až u země (1300m2 za 30 minut i mezi stromy). Dřeviny to bralo až do 3 cm v průměru  a něco jsem proto  musel dostřihnout nebo doříznout. Byly to hlavně slivoně, moruše, pajasany a akáty. Plevel dosahoval asi do dvoumetrové výšky. Nevznikl mi skoro žádný odpad, protože je všechno rozsekáno na maličké kousky. Větší stromy jsme řezali dnes a snažili jsme se zase až u země. Ne vždycky to bylo možné. Někdo to pak řeší zatřením řezu neředěným glyfosfátem. Tím se zahubí i kořenové výmladky slivoní. Já to tak dělám jen u nemocných (šarkových) švestek. Ale tento pozemek bych chtěl už udržovat u země sekačkou nebo křoviňákem s železným nožem, bez chemických pomocníků. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika