Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tento rok si jeste musim pockat na Hanitu, Hagantu,Toptaste..a dalsich.Kazdopadne Topgigant uz ochutnam. Jeste visi na strome, ale pocitam, ze do konce tydne uz snad neco bude k mani.Po prve po x letech mne zklamala Lepotice.Prvni plody byly chutne, jak jsem byl zvykly, ale dele trvajici deste ze zbytku urody udelaly podprumer.Pochutnal jsem si na Oulinske, ale taky letos to nebylo to prave... oulinske.Co mne letos prekvapilo, je urcite Althanova... i pres obrovske preplozeni, vynikajici chut, cukernatost a stavnatost..proste parada.Prekvapila mne svou chuti Aprimira.Hodnotil bych ji jako celkem dobrou mirabelku.Plody letos mensi, ale chut velice zajimava... podobna Nancysce, ale duznina vice stavnata..ne o moc a chut proste jina nez vse co jsem kdy chutnal.(Trosku ananasu, merunky,mirabelky nancysky..proste zvlastni, ale chutna).Dalsi zklamani prislo v podobe Zlute afasky. Plody velke az hodne velke cca60- 80g, ale... po vytrvalych destich plody praskaji a prozatim co jsem chutnal... absolutne bez cukru a nejake vune.Chybi jim proste slunce... Uvidime pristi rok.Dalsi chutovka bude Angeleno... neocekavam nic svetoborneho, ale plody to jsou nadherne.Tmave fialove az cerne, mirne zplostele s malou spickou..prozatim tvrde jak kamen.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika