Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zdravím a děkuji za reakci p.Hončíku Ale já se zabývám jen extenzivním pěstováním na větší ploše... Dělal jsem a budu dělat jen základní a výchovné řezy. A pak už ať si to roste jak chce. A čím bujněji, tím líp. Max. jsem dělal občas nějaký průklest. Beru ten sad a stromy taky jako krajinotvorný prvek. Stromečky sadím jen do asi třech koleček kompostu po odstranění jílu v jámě a ornici z ní dávám nahoru ke kmínkům. Hlavní je v mým podmínkách silný impregnový kůl s dlouhou životností a pletivo na ochranu proti zvěři. Zbytek je už na stromečku, on se už pak uživí sám. Klasicky je hnojím jen sporadicky a tím co je zrovna k dispozici. Nejčastěji močůvkou z kravína, Ale častěji na list když dělám nějaké ochranné postřiky, tak starým osvědčeným listovým hnojivem se stopovými prvky, které se se vším snese obejdu sad s motorovým rosičem. A problémy s odnožováním myrobalánů začaly až asi po 15 létech po výsadbě. Když se těsně pod povrchem objevily kořeny tlusté jak noha.. * Starý sad likviduji a obnovuji postupně a pomalu. A ten letošní nákup byl trochu chaotický a mimo plán. Byli jsme jen pro něco do truhlíků... 2x Herman - nejrannější - pro ozdobu a atraktivnost 13x Čačanská rodná - tu jsem chtěl a dlouho ve školkách neviděl... 2x Tolar - omyl - ta už je na mezi pod lesem daleko od sadu... Rafael
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika