Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To co píše pan Slavík, si myslím také. Poblíž mé zahrady stojí aleje hodně starých pravých švestek (snad ještě po Němcích), některé neplodí vůbec, jiné z větší části suché, šarku mají všechny. Kdybych mohl, okamžitě bych je vykopal, jenže nejsou moje. Diskuze se vedla okolo mojich vcelku mladých, zdravě rostoucích nicméně již vzrostlých stromů Zimmerovy které jsem vysadil v 90. letech. Ty jsem nahradil tolerantními - ovšem namísto vykopání a vysazení nových přeroubováním těch stávajících.
   Zelená renklóda vykazuje poměrně vysokou míru tolerance, takže rozpoznat skrytě infikované stromy od zdravých je obtížné. Nedělám si iluzi, že moje ZR šarce unikla, třebaže to na ní vidět není. Ale časem jsou její plody menší a mám podezření, že za to může viróza. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika