Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vidite pane Rosto... a ja na Lepotici nedam dopustit a to jsem jen o neco malo nize nez vy... Mnela sve problemy v zacatcich, ale co jsem zacal dodrzovat agrotechniku a pridal jsem i hnojeni na list..prozatim horka sul a trosku dusiku s borem a zmena je k prospechu.Zvysena kvalita plodu je, ale podle mne dana teplym letem, ktere u nas posledni dobou panuje.Kazda dozrala svestka co spadla na zem nebo jsem ji odhadl a utrhl v pravy okamzik, tak byla sladka jajko med.Dal jsem si rano 3-5 kousku 60g plodu a byl jsem po snidani.V zacatcich jsem nemnel odhad, kdy ji mam konzumovat... uz ji netrham ze stromu, ale beru to co spadne na zem.Jeji perioda dozravani je celkem dlouha, takze je porad co sbirat.Je to vlastne uz stara odruda a verim, ze spousta novych odrud je mnohem lepsich coz jsem se taky presvedcil, ale kdyz takova Lepotice proste dobre uzraje... ma dobry rok, tak takovou chut nema zadna jina polosvestka.Nechci rict lepsi, ale tu svou specifickou.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika