Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jiŕí slivečky sú pekné,  vidím že už ich maš v súdku aj ja bystrickú a domácu velkoplodú ešte nechám 2 - 3 týždne aby sa chuťovo zlepšili nabrali cukor a štavnatosť.Pomôže tomu aj toto počasie v noci a celý deň prší čo je super.Včera som sadil z kontajnera stromky strašné sucho, 30 cm v zemi a prášilo sa strašné, kamoš bol u mňa mrkvu vykopával krompáčom napokom to vzdal vravel.Bol som v zahradnictvolimbach.sk kupil som tam marhulky Naslaždenie, Monastyrskij pekné stromky ma to tam ba vysokej úrovni, pokecali sme obratil sa na ukrajinskych a rus, súkromných šlachtitelov stromky berie odtiaľ aj z Rumunska pozná sa snimi dobre, upozornia ho aj na špátnych predajcov stromkov v ich krajine.Spomenul som mu slivku Jajo ukázal obrázky rad by podpísal zmluvu s šlachtitelom mohol by slivečku predávať.Mál tam zasadenú hrušku z ukrainy na stromku asi 30 veľkých plodov nádherne vyfarbené, také som ešte nevidel, škoda že sa ze som to neodfotil.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika