Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Roubování jsem prováděl na podnož myrobalán kopulací koncem února až do půli března.Založil a po rozmrazu vysadil.Výhoda, roubujete v teple a s oběma částmi můžete manipulovat.Ujmutelnost v mém případě 2 ze 3 roubovanců.Velkou pozornost věnujte podnoži (rozhodně nepoužívejte náhodné odkopky-nebezpečí šárky).Takto jsem ztratil tři roky.Objednat u autorizovaných prodejců.Rouby odebírejte ze zdravých a plodných stromů.Také jsem přeroubovával stromek pláněte v korunce(koupená jako ušlechtilá odrůda) ušlechtilou odrůdou za kůru v době květu slivoní.Ujmutelnost stejná jak u kopulace asi 2/3 -tinová.

Důležité:
rouby pro kopulaci(bez mízy)odebrat do ploviny ledna. rouby pro roubování za kůru(Tittelovou metodou)odebíráme již v listopadu

Mičurin II

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika