Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vážený pane Milane. To, co teď napíšu Vás zřejmě zajímat vůbec nebude, přesto mi dovolte tuto reakci mimo ovocnářskou diskusi. Když nejenom Vy píšete o nepříjemnostech s mrazovou kotlinou, vzpomínám si na naši chalupu v Železných horách, která byla také umístěna v mrazové kotlině. Samozřejmě, že pro pěstování je to problém. Na druhou stranu všechno špatné bývá i pro něco dobré. Naše chalupa byla samotou, takže když pominu časté návštěvy zlodějů, někdy i dvakrát ročně, a nového majitele hojně navštěvují také, jak jsem slyšel, tak výhodou byla naprostá čistota ovzduší. Kdykoliv v zimě si člověk tuhle čistotu vzduchu mohl vychutnat. Zde ve městě je to jen pokud fouká silnější vítr nebo když více prší. Nevím jak jste na tom Vy, ale tady v tomto období prakticky nelze vyvětrat. Takže, važte si lidé čistého vzduchu. Ještě k těm zlodějům. Jednou, když byli nejspíš vyrušeni, vzali si sebou do lesa i peřiny a asi tam přespávali. Na jejich obranu musím říci, že toho nikdy moc nezničili, jenom postupně "čistili" chalupu od věcí, které se jim líbili. Ty rozštípané dveře jsem jim už odpustil.    

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika