Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pěkné plody, i celková úroda, gratuluji,je to k čemu.To sem určitě patří, přesto hlásím, že tak špatné podnebí to určitě nebude, když jsou plody už modré.Přesto hlásím, že jsem se taky dnes dočkal, a po dnešním horkém dni, i moje první Her.many se nadechují modrofialově.Přesto hlásím, že určité plody zastíněné stínem, který jim stíní jsou ještě celozelené!!!

Možná to sem nepatří, ale přesto hlásím, že I plody Topfirstu se zatím drží, oproti jiným studeným rokům předčasně nečervenají, a neopadávají.Letos bude asi dobrá úroda.

Možná to sem nepatří, ale přesto zahlásím, že na Katince to bude letos kvantitatívně o něco slabší.Je to má stěžejní odrůda na myrobalánu, tak se nedivte, že mám velké obavy.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika