Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

... mám čačanskou třetím rokem /450 m/  na myroblánu, čekala jsem, že se letos ukáže. Nezakvetla, ale obrazila, časem na listech začaly být kruhové dírky, začala žloutnout a dnes jsemi našla už uschlou korunku. Začíná sice obrážet ve spodnější části kmene /nad naroubováním/, jenom nevím, jestli ji nechat, protože nevím, co se stalo. Měla jsem ji už v minulosti, modrý strom pro radost a na buchty, jen jsem musela být ráno rychlejší než vosy a slimáci. Muž při sekání trávy ji "ojel" strunkou, a než to přiznal, bylo pozdě, tak šla dolů. A co říkáte na Gabrovskou? Jsem sice vysoko, ale mám jihozápadní svah - když se daří venku i melounům, tak snad i nějaká ta jugoslávská by mohla jít.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika