Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já tedy nevím - zatím jen začínám pokusničit. Semenáčky vyrostou první rok max. do cca 70cm, druhý rok ty nejbujnější i k těm 1.8m (podopbně, jak máte na fotkách). Ale co jsem zkoušel očkovat na odkopky švestky, další rok vyrašil výhon max. do 20cm, třešně očkované na semenáčky do 5cm. Zkoušel jsem i roubovat - nejlépe se dařilo hrušním, ty vyrostly max. 50cm, ostatní (jabloň, třešeň) jen pár centimetrů. Letos jsem zkusil očkovat silnější semenáčky jabloní, tak jsem zvědavý příští rok... Nic z toho nebylo přesazované, očkoval jsem přímo na místě, kde jsem vypěstoval podnož. Půda kvalitní, zalívaná.

Nicméně rozhodně to nejsou přírůstky 1.5m a silné 2cm, kteréžto špičáky se prodávají na podzim u prodejců ovocných stromků. Vůbec netuším, jak toho lze dosáhnout. Možná výrazným pravidelným hnojením? Opravdu to je stav po 1 roce?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika