Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

130-300 je opravdu "zadarmo". Kazdy rok roubuju kolem 100 podnozi a kdyz vidim, kolik je pak kolem toho prace, tak bych se tim zivit opravdu nechtel. Nedavno jsem nad tim zrovna premyslel a taky mne neslo do hlavy, jak se u nas skolkari muzou s takovou smesnou cenou stromku uzivit.

Jinak ty spicaky jsou fakt jednolete. Ja si treba jablone na slabe rostouci M9 piplam u domu v kvetinacich a bez problemu vyrostou 130i vic cm za sezonu a to ani nijak neprihnojuju, jen pravidelne zalevam. Naopak myrobalany co jsem mel v sadku a nezaleval maji ted max 40cm.

Znamy, co rouboval ve skleniku a sadil nekdy v kvetnu/cervnu ma ted slivone 180cm, moruse snad pres 2m. Dobra pece, zalivka, hnojeni delaji divy

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika