plzák španělský - běh na dlouhou trať



host - 50.149 (?)
2.7.2008 8:14

Také jsme bojovali se slimáky, nejdříve jsme je solili, ale byl to boj s větrnými mlýny... kolegyně mi poradila Vanish a mohu potvrdit jeho pozitivní účinek. Je to pak masakr, stačí aby se slimouš sebemíň dotkl a je okamžitě paralyzován. Navíc jim to děsně voní. Stačí rozsypat opravdu malé množství (1-3g/m2) dle návodu.

Hodně štěstí...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 160.42 (?), 14.5.2008 21:43, zobrazeno: 8623x

Pěkný den všem,

již několikátým rokem řeším tento problém.Okusují afrikány, dokonce se mi vylíhly ve skleníku, jsou pod každyým salátem.Každý den zbírám, ale jak se jich mám nadobro zbavit, když každý naklade havo vajíček??

Děkuji za odpovědi...

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 181.5 (?), 10.6.2008 13:39

chápu vás zvláště po dešti je jich "úroda". já kupuji Vanish a opatrně obsypu okolo aby se nedotýkal rostlin zvláště jedlých. je to zdlouhavé. musela jsem většinu salátů vyrvat protože v nich vyloženě bydlili a tak jsem jich nechala jen pár, mám dubáček co dorůstá tak jsem ho zastřihla na ježka a uvidím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 50.149 (?), 2.7.2008 8:14

Také jsme bojovali se slimáky, nejdříve jsme je solili, ale byl to boj s větrnými mlýny... kolegyně mi poradila Vanish a mohu potvrdit jeho pozitivní účinek. Je to pak masakr, stačí aby se slimouš sebemíň dotkl a je okamžitě paralyzován. Navíc jim to děsně voní. Stačí rozsypat opravdu malé množství (1-3g/m2) dle návodu.

Hodně štěstí...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 55.88 (?), 2.7.2008 10:24

já bych se spíš přimlouval za přípravek Ferramol. Spolehlivě slimáky ničí, nikde nezůstávají mrtvolky a přitom neublíží ostatním živým tvorům.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 213.14 (?), 2.7.2008 11:44
Suché mrtvolky slimáků po Vanishi mi nevadí: pokud jich přibývá, je Vanish stále účinný. Při vlhkém deštivém počasí tak po 14 dnech vyprchá a je potřeba návnadu obměnit. Díky Vanishi mám letos i jahody, salát nebo cuketu. A cena je taky přijatelná.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika