Krtek - a je to



driver240 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (134) - 56.93 (?)
27.12.2018 0:31

S krtky až takový problém není, je relativně hloupý a chytí se do nožové pasti, super cat i do obyčejné pasti na myši vložené kolmo k chodbě. JÓ s velkými hryzci je to už vyšší dívčí, teď jsem chytil 3 do SUPER CATu, který se mi osvědčil nejlépe, ale zrovna bojuji s \"jedním\" a musím mu uznat, že je fakt dobrý. I když dávám pozor na pachy na pasti i na průvan kolam pasti, zatím mi všechny úspěšně zahrabává a to už jsem mu udělal krásnější vchody než jeho vlastní. Takže pokud můžu VRANU11 poprosit o daný zaručený recept, budu rád! Zítra kouknu i na to kiwi :-D

Na videa jsem se udíval a jako rybář vyzkouším nejdříve ty trojháčky, které jsou nejméně pracné :-D

P. S.: přikládám mé nové 60 cm \"kladivo na čarodějnice\" či odpuzovač na hryzce Made in Slovakia; zatím ve fázi testování, dosah prý až 60 m radius!?!?!?!?

P. P. S.: Ahááá tak už jsem přečetl... vzduchovka :-D


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  31,  32,  33,  34   
                     
driver240 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (134) - 56.93 (?), 27.12.2018 0:31

S krtky až takový problém není, je relativně hloupý a chytí se do nožové pasti, super cat i do obyčejné pasti na myši vložené kolmo k chodbě. JÓ s velkými hryzci je to už vyšší dívčí, teď jsem chytil 3 do SUPER CATu, který se mi osvědčil nejlépe, ale zrovna bojuji s "jedním" a musím mu uznat, že je fakt dobrý. I když dávám pozor na pachy na pasti i na průvan kolam pasti, zatím mi všechny úspěšně zahrabává a to už jsem mu udělal krásnější vchody než jeho vlastní. Takže pokud můžu VRANU11 poprosit o daný zaručený recept, budu rád! Zítra kouknu i na to kiwi :-D

Na videa jsem se udíval a jako rybář vyzkouším nejdříve ty trojháčky, které jsou nejméně pracné :-D

P. S.: přikládám mé nové 60 cm "kladivo na čarodějnice" či odpuzovač na hryzce Made in Slovakia; zatím ve fázi testování, dosah prý až 60 m radius!?!?!?!?

P. P. S.: Ahááá tak už jsem přečetl... vzduchovka :-D


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.132 (?), 10.1.2020 9:35

Po neúspěšných pokusech s elektronikou, chemíí atd. jsem náhodou objevil prostředek, který řeší krtky naprosto perfektně. Jedná se o "expanzní likvidátor hryzců". Počítám, že část zdejšího osazenstva mi bude spílat, že krtky zabíjím, ale úpřimně je mi to fuk, nebuduji si okrasnou zahradu proto abych jen řešil krtince. Přístroj je to jednoduchý, funguje na slepé náboje "prasečáky" a opravdu funguje. Chce to jen trochu cviku a většinou jsem úspěšný na první pokus, někdy (pokud neodhadnu směr pohybu krtka) může past krtek obejít, ale to napravím další instalací. Cena je relativně vysoká - celkem i s krabičkou patron cca 1000,- ale za ty nervy to stojí.  


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  31,  32,  33,  34   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika