jak na potkany na zahradě



host - 255.24 (?)
20.2.2014 0:16

Mohli byste, prosím sdělit potkanům, aby žrali jen zbytky v kompostu. Naši potkani žrali totiž vše tj. vše co rostlo na velké zahradě, kačata, kuřata, sádrokartonové obklady, kabely na zdech, stavební pěnu. Neměli jsme žádný nepořádek, ale žijeme na vesnici. Nemáme jen okrasnou zahradu-máme zeleninu, zvířátka, která musí jíst-opravujeme dům a nedaleko od nás ukončilo činnost místní JZD- uzavřelo chlévy a všichni potkánci se rozběhli do okolí a jen tak na okraj, nejvíc potkanů žije ve městech, pod těmi moderními domy a odborníci si s nimi nevědí rady!!!

Závěr- zachránila nás jedna kočičí matka, dnes nemáme nikde žádný

potkaní trus, takže už u nás nebydlí!!!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
                     
host - 255.24 (?), 20.2.2014 0:16

Mohli byste, prosím sdělit potkanům, aby žrali jen zbytky v kompostu. Naši potkani žrali totiž vše tj. vše co rostlo na velké zahradě, kačata, kuřata, sádrokartonové obklady, kabely na zdech, stavební pěnu. Neměli jsme žádný nepořádek, ale žijeme na vesnici. Nemáme jen okrasnou zahradu-máme zeleninu, zvířátka, která musí jíst-opravujeme dům a nedaleko od nás ukončilo činnost místní JZD- uzavřelo chlévy a všichni potkánci se rozběhli do okolí a jen tak na okraj, nejvíc potkanů žije ve městech, pod těmi moderními domy a odborníci si s nimi nevědí rady!!!

Závěr- zachránila nás jedna kočičí matka, dnes nemáme nikde žádný

potkaní trus, takže už u nás nebydlí!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 87.60 (?), 17.7.2018 17:27

Dobrý den, rádad bych obnovila debatu. mám na předzahrádce potkany, už druhým rokem, vždy v létě mi tady běhají a dělají nory. A je to přesně dva roky, co mi umřel pe s a co jsem začala pěstovat zeleninu v truhlících.Předtím jsem potkany neměla, tak co je nalákalo? Mám zase pořídit psa nebo zrušit zeleninovou zahrádku? Máme uklizeno, pouze trávník, žádny neporádek na pozemku není, tak co je tady tak drží?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika