Jak na mravence?



host - 136.16 (?)
23.1.2009 11:33

Kde se to sežene?Použil jsem vyhledavač a jediný výsledek byl Váš příspěvek.Děkuji.Pepík

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 2.49 (?), 23.7.2008 8:50, zobrazeno: 8810x

Máte někdo zkušenosti s malími mravenci, nelze v boji proti nim použít kromě postřiků také nějakého živočicha? Už jsem proti nim vodotěsně zatmelil podlahy.Oni si našli jiné místo jak se dostat do domu, a to střechou.Lezou totiž po fasádě až ke střeše.Domečky na ně nepůsobí ty pbejdou bez užitku.Spreje pouze biolit a dlouhodobě černý mortejn.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Zahradník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (509) - 98.115 (?), 9.11.2008 0:11

Mravenci nemají rády levanduli, možná by pomohlo vstřínkout malinko levadulového oleje injekční stříkačkou do podlahy.Láďa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 176.18 (?), 9.11.2008 0:23

K sousedce chodili oknem, dokud jim neumyla pěšinku octem . Ale jestli to máte opravdu malé mravence = faraony, tak na ně bývala taková oranžová drť z drogerie, musela se dávat 3x po sobě... Ti jsou odolní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Beruna - (40) - 224.2 (?), 22.11.2008 22:17

Po několikaletém zkoušení různých jedů a ničení cestiček jsm skončila u přípravku s nápisem Defeat ant killer dust. Je to taková bleděmodrá hladká mouka - do druhého dne bývají pryč. Beruna 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 196.187 (?), 1.1.2009 21:52

Na všechny mravence používám Lafaarex. Je to hormonální přípravek, který zabranuje samičkám tvorbu vajček.  Je sice na faraony, ale působí na všechny druhy. Smíchám jej s medem a přikryji v koutě kudy lezou. Když jej vyberou dám nový pytlícek do lžíce medu a tak pokračuji celou sezonu, až mraveniště zlikviduji. Působí to tak, že se nelíhnou noví mravenci a kolonie postupně zaniká. Mravenčí společenství má několik matek a ty za pomoci tohoto přípravku nemohou klást a kolonie zaniká. Jinak spreje na mravence působí jen v místě použití a oni se jim včas vyhnou a množí se dál. Je tento přípravek k dostání v drogeriích, je to sezoní problém. Pokud jej ploužíjete budete určitě spokojeni a podejte o tom zprávu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 136.16 (?), 23.1.2009 11:33

Kde se to sežene?Použil jsem vyhledavač a jediný výsledek byl Váš příspěvek.Děkuji.Pepík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 136.16 (?), 23.1.2009 11:36

Už jsem to našel, je to lafarex s jedním A.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika