durman



host - 165.197 (?)
30.6.2006 8:59
Dobrý den, mám tentýž problém. Začína ale až po nasazení květů. Většinou potom zůstane velmi mnoho pupenů a žádné listy. Vypadá to spíše na nedostatek nějakého prvku v půdě, ale zatím žádné hnojivo nepomohlo. Kdo s tím má zkušenost, prosím napište radu. Tak krásná květina si to jistě zaslouží. Děkuji.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host, 22.8.2005 12:23, zobrazeno: 7231x
Na durmanu žloutnou a opadávají listy a mají ze spodní strany trochu i z vrchní strany něco jako drobný rezavý prášek, hlavně je to vidět na prstech když to rozetřu. Na koncích opadnnutých listů kde se tvoří nová lístky je taková malinká pavučinka a v ní malilinkaté něco jako pylové zrníčka. Prosím Váa o radu jak pomoc mému loni velkému durmanu a letos je opadaný skoro bez listů. Trpím s nním. To žloutnutí i rez mám i na kale tedy na listech. Moc děkuji
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 165.197 (?), 30.6.2006 8:59
Dobrý den, mám tentýž problém. Začína ale až po nasazení květů. Většinou potom zůstane velmi mnoho pupenů a žádné listy. Vypadá to spíše na nedostatek nějakého prvku v půdě, ale zatím žádné hnojivo nepomohlo. Kdo s tím má zkušenost, prosím napište radu. Tak krásná květina si to jistě zaslouží. Děkuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika