Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Podobně jsem zlikvidoval obrovské hnízdo vos v nástavbě na střeše o objemu asi 1 m3 vyplněné jejich "papírovinou". K vletovému otvoru jsem přiložil hadici průmyslového vysavače a vysavač ponechal několik hodin v chodu a pro jistotu na chvíli i po dva dny následující.

Vosy v zemi u chaty, kde se pohybují i naše děti, jsem byl nucen likvidovat tetrachlorovým hasícím přístrojem. Trocha tekutiny o vchodu vyvinulo oblak klesající do hlubiny a osazenstvo se udusilo. Stejně tak jsem se zbavil mravenců, kteří se zabydlovali pod dřevěnou podlahou.

Kdysi jsem se vos zbavil jejich "vyhubením" pomocí mucholapek vražených do vletového otvoru mezi prkny. Ulepené a v chomáčcích, jak si pomáhaly, válely se po šikmé střeše až do úplného konce.

Když není vyhnutí,...

Mirunavotrok

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika