Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ty komule... ano, přišla jsem už nejmíň o 10keřů. Kromě té nejtemější modré, jsem měla všechny barvy, po 5-6ks. Z každého původního keře(barvy) mi zůstaly tak dva keře, z té nejčervenější poslední kus. Žluté jsem sadila s tím, že jsou náchylnější a ty tedy nepřežily po 4 letech loňskou zimu. Popravdě... nevím, co jim jesadProstě přes zimu zůstane část keře suchá, někdy ještě některé větve obraší až od země, ale to jsou mlaďošci a ty sejme jarní mrazík, nadobro. Prostě mi odumírá dřevo. Při vykopání nenajdu nic, jen prostě mrtvé dřevo. Napadá vás něco? Semenáček jsem za těch skoro 15let pěstování našla jeden, té základní barvy. Plánka? Každý rok píchám do země větvičky, část se vždycky ujme, tak se mi zatím daří jakž takž obnovovat, ale tu červenou už mám letos bohužel poslednísad ty proutky mi vloni taky nepřežily zimusad

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika