Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tie kusadla - to je fakt blbost (kusadla maju osy, sresne, nie vcely), ale inak vcelku verim p. Rafaelovi jeho negativne skusenosti. Vcelaril som donedavna a jeden rok som kupil roj. Casom sa z neho vyklubali tie uplne najagresivnejsie potvory, ake som kedy zazil. Vyriesil som to vymenou matky, ale aj tak bolo dlhe obdobie, kym nastupila generacia novych miernych vciel. Raz v sobotu sa prakticky ani nedalo ist do zahrady (aj v okruhu 100-200m), dostali by ste 10 zihadiel okamzite. Mam nastastie chapavych susedov, ktorym som vysvetlil situaciu a to, ze ju uz riesim, preto boli trpezlivi. Ale mali male deti, takze mi nebolo vsetko jedno a bol som pripraveny tie vcely aj okamzite vysirit, ak by nastala nejaka kriticka situacia. A teraz si predstavte, ze behaju po svete kadejake pochybne individua, ktore si myslia, ze vsetci musia len na nich brat ohlad, nepostaraju sa ani len o to, aby ich vcely mali vodu, lezu do vciel idealne cez vikend na obed a podvecer a ked Vas ich vcely pobodaju, tak ich reakcia je, ze bud "ta vcela nemusi byt moja" alebo "aspon nebudes mat reumu". 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika