Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Při čtení tohoto vlákna se mi zobrazuje kontextová reklama

Taky můžete zkusit hledat tento popis přípravku:

STOP GEL PROFESIONAL na likvidaci krtků, hryzců, hrabošů, myší, krys a potkanů kartuš 300 g. - profesionální nástraha, jed na likvidaci všech škůdců. Pasta škůdce láká svou intenzivní vůní. Vytlačuje se přímo do míst, kde škůdci běhají.
Gel škůdci sežerou nebo do něho stoupnou a jak se čistí, nástrahu olíznou a tak se jim dostane do těla. Při likvidaci krtků, hryzců, hrabošů se gel vytlačuje přímo do chodeb v zemi.

Při likvidaci krtků odkopněte krtinou, vytlačte gel do chodeb a zase zahrábněte. Nedotýkejte se půdy rukama a nenechávejte chodbičku otevřenou!!!

GEL likviduje škůdce již 3.den.

Jak jsem psal v minulosti, čerstvé dusíkaté vápno je pro mne nejlevnější extenzivní způsob, jak na krtka. Nezabírá na hraboše (mají otevřené nory) a nezabírá dostatečně rychle při migraci.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika