Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mi slimáci bezpečně nežerou levanduli, kuklík a kakost a pelargonie. Taky všechny keře a pokud jsou jiné kytky v pohodě a dobře zakořeněné, tak taky odolávají.  Jednou bylo dlouhé období dešťů a kytky se rapidně ztrácely, Já jsem začala záhony doplňovat pelargoniemi, které slimáci bezpečně nežerou, aby mi tam alespoň něco kvetlo. Dělám to dodnes. Sice je musím před zimou vytáhnout, ale ty mě nikdy nezklamou. Pro nové sazenice jsem si začala vyrábět z PET lahví takové ochranné kryty. Seříznu hrdlo a celou láhev prodírkuji - jako cedník. Pak sazeničku přiklopím lahví dnem vzhůru a zahrnu zeminou. Většinou nejhorší období přežije a když už je dost silná, tak se slimákům ubrání.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika