Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím lovce krtků.

Rady s tabletami a jinými technickými vymoženostmi jsou jen merketing, jak tahat peníze z neštastných zahrádkářů.

A zkuste osadit zahradu 2000m2 tabletkami :-( to je na bankrot.

Ještě loni jsem měl kolem zahrady ocelové tyčky z betonářské výztuže a  an nich plechovky od piva s vyříznutým vrškem. Jakmile zafoukal větřík, celá zahrada se rozklinkala plechovým zvoněním (150 plechovek je přci jen slyšet.

Jo sice neřádili tolik, ale na podzim když bylo mlhavé bezvětří jich za týden vyrostlo 140 krtinců. Byl jsem na cvokárnu. Proto letos přes zimu ze zakopené 6m novodurové trubky budu dělat pasti a už se těším na jaro, jak si zalovím.

Ještě zkusím zde tolik chválené savo. Vzhledem k tomu že mám i studnu , jinou chemii, jako naftu nepoužívám. R.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika