Poškozená fólie na fóliáku - jak ji opravit?



host - 110.132 (?)
22.4.2019 5:36

Mně se osvědčilo díru objet mamutem a nalepit přes ní jiný kousek folie kterou jsem lepil zevnitř foliaku a zvenku jsem měl oporu prknem aby se neprohýbala, a poté jsem lepidlo roztáhl mezi foliemy špachtlí (špachtle -záplata - lepidlo - folie s dírou - prkno) zatim to drží týden bez problému. Lepenky a izolepy co jsem zkoušel před tím, kombinaci slunce a vlhka nevydržely, a oboustraná kobercovka šla dolu hned po přilepení prvního pruhu. Původně jsem chtěl před mamutem použít silikon na sklo, ale ten smrdí jak ocet.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
host - 157.139 (?), 1.3.2015 15:34

Folii a záložky spojuji zásadně plastovou  půlspojkou-stojí pár korun a je k mání v semenářstvích. Rychlá práce a hlavně to drží.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 144.2 (?), 1.3.2015 16:29

Šestka šroubek, 30mm dlouhý. Dvě podložky s gumou a jedna matička. Vyřešené.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 33.3 (?), 21.1.2018 16:43

chci se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti s lepenim protrzene folie na foliaku s lepici paskou a jakou nebo slepit preplatovanim lepidlem na parozabrany nebo jinym lepidlem           dekuji za kazdou radu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 110.132 (?), 22.4.2019 5:36

Mně se osvědčilo díru objet mamutem a nalepit přes ní jiný kousek folie kterou jsem lepil zevnitř foliaku a zvenku jsem měl oporu prknem aby se neprohýbala, a poté jsem lepidlo roztáhl mezi foliemy špachtlí (špachtle -záplata - lepidlo - folie s dírou - prkno) zatim to drží týden bez problému. Lepenky a izolepy co jsem zkoušel před tím, kombinaci slunce a vlhka nevydržely, a oboustraná kobercovka šla dolu hned po přilepení prvního pruhu. Původně jsem chtěl před mamutem použít silikon na sklo, ale ten smrdí jak ocet.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 110.132 (?), 22.4.2019 6:01

PS: omlouvám se za ta moje iy ve spojení s foliemi, ikdyž mně to neomlouvá, právě jsem vstával :D. A zatrest jsem to skočil vyfotit. Satanda.

lepení folie
lepení folie
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika