Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. Několik let používám foliák, jehož oblouky jsou z materiálu používaného eletrikáři. Původně jsem měla pařeniště z prken a oblouky zapíchávala do země - byly o dost delší a různě se samovolně posouvaly. Dalším stupněm bylo zkrácení oblouků a jejich uchycení do hranolů navěšených na horním prkně pařeniště. Ze zbytků stavby jsem postavila na původní podezdívce pařeniště betonové a zabudovala do něj trubky, do kterých mohu stavět oblouky. Čela mají uprostřed vyndavací dřevěnou část. Na jaře používám stavbu jako pařeniště, které se v případě mrazů dá poměrně snadno chránit, později přestavím na foliák. Nejvíce práce je se zakopáváním folie ostatní je otázka pár minut. Foliák je částečně chráněný před větrem oblouky mají necelé 3m (já projdu, ostatní se musí ohýbat). Železné tyče a dráty jsou tam jen na letošní a příští rok kvůli rajčatům - na oblouky se zamozřejmě věšet nedají.    

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika