Co s hafanama?



host - 78.38 (?)
8.8.2010 7:48

Ta sprška fuguje-mohu potvrdit. Jako druhou variantu mám odzkoušený elektrický ohradník pro ovce a menší skot Oplocení jevelice jednoduché a pak stačí i kousek pásky okolo kytek a pas se jí vyhybá.

Ivan 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?), 6.1.2010 10:45

priznavam jde naucit stareho psa novym kouskum, ale take se priklanim, ze pes pokud se mu u vas lidi a ten jeho pan je lepsi nez predhozi je to lehci,,,,,,my mame strasne zavistive soudedy, kteri nam svalne nechavaji svalne svymi vycvicenymi psy zahryzavat nase male... ja jsem mela uz hodne mazlicku ale vzdy byli dostany na onen svet... a nejhorsi kdyz si maleho pejska pustit probehnout treba ve 3 rano a pak slysite jak nekdo od sousedu krici, trhej, berho a slysite ten kraval a podobne a na druhy den vam sousedka rekne, ze vam za jeji plot vlezl vas pes a je mrtvy... a jednoho psa jsem mela ovcaka, ten byl tak hodny mily nikomu by neublizil... ale zjistili jsme ze nam nekdo lozi po budovach na pozemku, tak jsme tam meli psa... predstavte si ze jsme ho museli nechat utratit, sel do vas, jakmile jstesi treba chtela dat vlasy rukou pryc z oci tak hned vrcel na vas bez duvodne... hladili jsme ho a najednou zavrcel... tak se to muselo bohuzel vyresit jinak.protoze to bylo hnusna zmena.. ze kdysik mohl klidne spat snama v posteli... ale po utraceni se zjistilo, ze byl mlacen nejakyma predmetama, protoze mel jizmy pres telo a modriny na brise,,, a pak nam doslo proc se tak zmenil... tak takoveho psa byste asi tezko novym kousku naucili... proto ja jsem spise ucit stenata a kdyz mam nekoho z utulku, tak se snazim prvne hezke ukoly, ktery treba ho bavi..protoze z utulku nevite psovou minulost a co v nem muze byt... ale to ted asi do zahrady nepatri tohle tema... nekteri psi daji zahrade pokoj pokud maji v ni take svoje krasne vytycene misto, krom boudy... treba mistecko pelisek na terase vedle vas

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 213.155 (?), 7.8.2010 20:52

Zkuste vodu, psovi neublíží a funguje vcelku spolehlivě. Mám dva starší psy, moje kytičky kromě občasnýho očůrání nechávají bejt, ale teď jsem si vzala 3/4 ročního výchovou netknutého voříška a to je teda zahradník. Jak začaly kytičky kvést, prozkoumal je a kvítky nenápadně odkousal, vyloženě si hlídal, kdy něco začne kvést, sem tam něco vyhrábnul. Tenhle psík je vydra převlečená za psa, vodu miluje ve všech podobách, ale... zjistila jsem, že sprcha z kropáče nebo kyblíku ho velice spolehlivě odradí od nežádoucí činnosti. Takže pozorovat a jak začne zlobit, zařvat NE a sprcha. Už si kytiček nevšímá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 78.38 (?), 8.8.2010 7:48

Ta sprška fuguje-mohu potvrdit. Jako druhou variantu mám odzkoušený elektrický ohradník pro ovce a menší skot Oplocení jevelice jednoduché a pak stačí i kousek pásky okolo kytek a pas se jí vyhybá.

Ivan 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 71.102 (?), 23.8.2010 20:00

tak ja jsem videl u souseda skalku mezi betonovymi pruhy (vjezd do garaze) s tim ze jeho pes boxer neustale behal prez skalnicky a receni nadrobno nastrihane trnove odrezky z ruzi efekt stoprocentni (pez bez zraneni)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika