Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer. Ve vší úctě se chci zeptat co Vy pokládáte za "pořádnou kytku" do skalky. Ještě jeden dotaz -  proč by jste netahal geotextílii do skalky. Zajímá mě Váš názor a rád se nechám poučit. Není to myšleno ironicky.

 S geotextílii mám ty nejlepší zkušenosti, protože v těch "kapsách" si mohu namíchat substrát jaký potřebuji a také jej mohu kdykoliv vyměnit. Zeminou - substrátem si "nezanáším " vedlejší prostory a tím pádem nevytvářím podmínky pro náletové pampelišky, břízy, vrby,smrky atd.  V uvedené skalce neroste jenom co je na fotce. V zastíněné části mám kapradiny, mé oblíbené mechy, dřípatky, šťavele a dokonce i pažitku na okrasu. Docela si považuji, že v 800m.n.m. jsem schopný udržet při životě a kvetení delospermy. Budu se těšit na Váše názory a také  si můžeme vyměnit pár zkušeností. Zdeněk     

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika