Změny ve fóru ++++



host - 66.55 (?)
21.7.2023 19:53

Pane Vladimíre, Vás jsem si vždy vážil, proto nevím, co si mám myslet o Vašem posledním příspěvku. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 66.55 (?), 21.7.2023 19:16

Když srovnám toto fórum a "trucforum", tak u mne jednoznačně kvalitou i kultivovaností diskuze vede trucforum. Prosím, aby si všichni přispěvovatelé důkladně přečetli například tuto diskuzi výše! Vždyť je to o ničem! Trucforum i naše forum o révě jsme zakládali hlavně kvůli těm, kteří na tomto fóru diskuzi likvidují a velký podíl na tom tenkrát měla cenzura na tomto fóru. Myslím si, že jinak bych dodnes zůstal tady a nehledal něco jiného. Trucforu jsem vděčný, že si můžu přečíst rozumné příspěvky bez napadání dalších diskutujících. Sám tam moc nepřispívám ani jsem se na jeho zakládání nepodílel, kdyby mě snad někdo chtěl obvinit ze střetu zájmů. 
Bred_ik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.149 (?), 21.7.2023 19:42

A vyčítá Vám tady někdo, že jste tam? Nebo se Vás někdo snaží přesvědčit abyste se vrátil, Jestli ne, tak o co Vám jde? Všichni jsme svéprávní a můžeme se rozhodnout kde chceme být a co se nám líbí.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 66.55 (?), 21.7.2023 19:53

Pane Vladimíre, Vás jsem si vždy vážil, proto nevím, co si mám myslet o Vašem posledním příspěvku. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.149 (?), 21.7.2023 21:47

Co jste ode mne čekal, když v té rozjitřené situaci, kdy se na mne pořádá hon, pořádaný Vašimi kolegy z toho skvělého fóra?  Jistě jste si toho všiml. Opravdu nerozumím co jste tou chválou myslel, když je jasné, že velké části uživatelů toho Vašeho fóra jde hlavně o to zničit web Zahrada.cz. Asi budu muset žít s tím, že jste si mne přestal vážit, ale pro mne je důležitější, pokud se nepodaří Vašim kolegům zničit fórum Zahrada.cz.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 14.76 (?), 21.7.2023 22:03

Pane Vladimíre, nesmazali Vám na zahrade.online příspěvěk v sekci "Rozbiehame sa"? Ještě v podvečer tam byl a teď už tam není. A pak nám budou vykládat, jak je to tam "kultviované". 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.149 (?), 21.7.2023 22:51

Ano, já jsem o to požádal. Nějak se mně to nepovedlo, nechal jsem to smazat a jak budu mít čas, tak to přepíši.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 21.7.2023 20:26

Tak to chápu, pokud tam všechny příspěvky určené Hlavatému, cenzurují. To je potom ráj na zemi, ale jen pro vyvolené, viďte. Pozdravujte tam a tohohle blba Ferdu M. si tam klidně vemte sebou. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 66.55 (?), 21.7.2023 20:49

Pane Petře, Váš příspěvek je přesně ten, který si cenzuru zaslouží, byť jinak jsem zastáncem svobody slova. Urážky do rozumné diskuze nepatří, nezlobte se na mě, jestli se nepletu, tak zahrada.cz není Vaše forum, ale přesně tak se někdy chováte. 
Bohužel i na "révovém" fóru se občas někdo najde, kdo chce pouze rozeštvávat bez jakéhokoliv přínosu, o tom by asi mohl i náš admin vyprávět. Bohužel současná doba je taková, že lidé se k sobě nechovají dvakrát slušně asi na žádném fóru.
P.S. Samozřejmě s Vámi souhlasím, že příspěvky Ferdy také do diskuze rozumných lidí nepatří.
Bred_ik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 21.7.2023 21:22

Tak mně prosím vás vysvětlete, kdo sem tohohle idiota nastrčil. Kdykoliv se někdo vyjádří o "truc fóru", tak tenhle kašpárek vyletí a začne mlet páté přes deváté. S žádným pěstováním nemá nic společného, jen opakuje stále dokola ty svoje bláboly, co tady v minulosti slyšel on, nebo někdo jiný, kdo ho naprogramoval. Je jako flašinet, co hraje to stejné pořád dokola a dokola. Když to není Hlavatý, tak někdo z jeho okolí. Kdyby to bylo alespoň vtipné, ale na to bohužel nemá buňky, chudák.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 21.7.2023 21:25

Vysvětlete mi tedy, kdo sem tohohle idi.ot.a nastrčil. Kdykoliv se někdo vyjádří o "truc fóru", tak tenhle kaš.pár.ek vyletí a začne mlet páté přes deváté. S žádným pěstováním nemá nic společného, jen opakuje stále dokola ty svoje bláboly, co tady v minulosti slyšel on, nebo někdo jiný, kdo ho naprogramoval. Je jako flašinet, co hraje to stejné pořád dokola a dokola. Když to není Hlavatý, tak někdo z jeho okolí. Kdyby to bylo alespoň vtipné, ale na to bohužel nemá buňky, ch.u.dák.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika