Změny ve fóru ++++



Ferda M. - (4) - 234.82 (?)
21.7.2023 19:47
Krško, ty pardubickej poseroutka, ty jseš jenom takovej potkan. Zbabělec, co na přímou konfrontaci nemá žaludek ani koule a dokáže jenom podbízet a schovávat se za jiné. Charakter žádný, argumenty žádné. Příspěvky o ničem. A svoje koule nehledej, ubožáčku. Nelze najít co nikdy nebylo.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
Ferda M. - (4) - 234.82 (?), 21.7.2023 19:47
Krško, ty pardubickej poseroutka, ty jseš jenom takovej potkan. Zbabělec, co na přímou konfrontaci nemá žaludek ani koule a dokáže jenom podbízet a schovávat se za jiné. Charakter žádný, argumenty žádné. Příspěvky o ničem. A svoje koule nehledej, ubožáčku. Nelze najít co nikdy nebylo.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 21.7.2023 20:14

To říká ten pravý. smiley Ale nejspíš jsme trefili do černého. yes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.69 (?), 21.7.2023 21:18
Ferda M je Hlavatý! Takýmto štýlom píše Hlavatý. Môže sa podlo skrývať za falošný nick a písať cez prekladač. Takto píše Hlavatý! Takéto slová a vetné konštrukcie používá Hlavatý! Nemá ani štipku sebaúcty keď sa zníži k takýmto podlostiam. Zúfalec
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 14.76 (?), 21.7.2023 21:27

Jasně, že je to Hlavatý. Není se čemu divit, je to konfliktní a pomatený blázen.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 121.75 (?), 21.7.2023 22:13
Měl jsem podezření, že Ferda M je Hlavatý. Nikdy jsem ho neměl rád, ale nechtěl jsem, aby o tom věděl. Ten se předvedl
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.47 (?), 23.7.2023 16:41

Z týchto všetkých diskusných príspevkov na oboch fórach vyplýva, že ak by tu nebol vstúpil pán Hlavatý, bol by tu zrejme pokoj. On diskutujúcu spoločnosť nespojil, ale rozdelil.Je to veľká škoda, lebo tento pán má bohaté sķúsenosti a je skvelý odborník.Rekonštrukcia vzťahov je asi nemožná.sad

Amen.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1750) - 168.103 (?), 23.7.2023 19:55

224.47: Vy si prostě nedáte pokoj! Nevšiml jsem si, že by tu něco napsal IH. To jen vy a vám podobní tady plivete svoje jedovaté sliny, že to trollení muselo být od něj, ale přitom jste tu stejně tak mohl trollit právě vy. Navíc nejste ani schopen vy a vám podobní napsat na konci, jestli jste Laco nebo Jožo. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 23.7.2023 21:11

host - 224.47 (?)
23.7.2023 16:41

Paľo. (1739) - 224.47 (?)
17.4.2012 18:12

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.75 (?), 23.7.2023 21:14
Pán Walter, nie je jedno či sa niekto podpíše alebo nie? Má to zmysel? Veď nikto nevie či sa podpísal pravým menom. A keby aj, dôležitý je obsah a nie podpis. Ja osobne si myslím, že prispievateľ Hlavatý je príčina všetkých týchto problémov ktoré sa tu riešia mimo záhradkárske témy. Ja osobne nestojím ani na jednej strane. Úprimne, je mi to jedno. Ale podpis (ak je niekto neregistrovaný) nič neznamená. Dôležité je, to, čo napíše.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1750) - 168.103 (?), 23.7.2023 21:35

podle mého má smysl, když se přispěvatel nějak identifikuje. Buď je přihlášený, nebo není přihlášený a píše aspoň ze stejné adresy. Nebo se alespoň podepíše. Vy, když píšete někomu přání, třeba svým blízkým, se ani nepodepíšete? Tak to je smutné, já ano, považuji to za projev slušnosti. Nebo mi teď namítnete, že tahle situace je jiná? A jestli se někdo podepíše smyšleným jménem, jeho věc, když chce ostatní očurávat.  Prosím, zkuste mi vysvětlit, jak mám rozumět vašim třem větám, cit. jen části:...prispievatel Hlavatý je príčina...,...ja osobne nestojím ani na jedné strane...,...Úprimne, je mi to jedno. Prosím vás, proč sem píšete svoje představy, co je příčinou požárů na Rhodosu, když je vám to upřímně jedno? Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika