Změny ve fóru ++++



host - 234.24 (?)
19.7.2023 12:21
Krško, ty bipoláre, a ty teď dĕláš co? Náš Krška dělá rejpání. To mu jde totiž nejlíp. Tak se Krško uklidni, dej si tabletku co jsi zapomněl vzít a pak se vrať. A nezapomeň napsat, jak jsi tady spokojenej.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1750) - 168.10 (?), 18.7.2023 18:54
tak já budu určitě rád, když budete psát příspěvky sem i Vy, pane Rafaeli a určitě nebudu jediný, kdo si Vaše příspěvky rád přečte. Každý přeci může přispívat svobodně kam chce. Jen jsou mezi námi jedinci, kteří se ostatním snaží to přispívání znechutit nepříjemným rejpáním. A rozhodnout se, že už sem psát nebudete, to je voda na jejich mlýn. Tak hlavu vzhůru a nenechat se otrávit. Walter
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.186 (?), 18.7.2023 19:20

No, nevím co na to odpovědět...
Snad jen nějakým starým citátem který jsem si trochu upravil :

„Nikdy dvakrát bys neměl vstoupit do stejné řeky, ale pokud to zkusíš,  zmáčíš se pokaždé úplně stejně!“

Rafael.
'

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 91.196 (?), 18.7.2023 19:43

Andělé-i ti padlí, formují náš Svět. Trn-ten osten chrání svojí růže Květ. Řeka může býti stejná, Voda však už jinde, vpřed...broken heartSPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 13.139 (?), 18.7.2023 21:47

Katolické vzdělání nemám, tak jsem si musel vypomoci Wiki:
(Ale kolem roku 1968 apod. jsem na náboženství jako školák mohl ve škole po normálních hodinách ještě zůstat. Ale nechtěl jsem).

Padlý anděl je zlý nebo vzbouřený anděl, který byl svržen z nebe. Samotné označení padlý anděl se v Bibli nevyskytuje, ale je používáno pro anděly, kteří zhřešili...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 13.139 (?), 18.7.2023 22:25

Zas jsem se zapomněl podepsat.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?), 19.7.2023 11:51

To mně, SPCH, vysvětlete, kdo je tady ten "padlý anděl".  Ti rejpalové a pošklebovači? To jsem měl tedy o padlých andělých mnohem lepší mínění. smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.24 (?), 19.7.2023 12:21
Krško, ty bipoláre, a ty teď dĕláš co? Náš Krška dělá rejpání. To mu jde totiž nejlíp. Tak se Krško uklidni, dej si tabletku co jsi zapomněl vzít a pak se vrať. A nezapomeň napsat, jak jsi tady spokojenej.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 222.235 (?), 19.7.2023 12:37
Popřu sám sebe a napíšu, že na tom mazání něco bude. Otázka asi není, jestli forum má být moderované nebo ne, ale jak. L.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.149 (?), 19.7.2023 13:02

"Zrušily se soukromé zprávy". Oblíbená formulace některých účastníků ze Zahrady.com. Už zapomínají napsat jak to tehdy bylo. Usilovně se snažili prostřednictvím soukromých zpráv přetáhnout zahrádkáře do svého nového fóra.  Nedovedu posoudit, zda reakce admina vypnutím zpráv byla adekvátní, ale je jisté, že oba subjekty nesou za tuto situaci zodpovědnost rovným dílem. Pokud jde o nás, kteří jsem zůstali, tak my jsme tři roky tímto trpěli. Teď přijde někdo a přesvědčuje nás, jak je to špatné, že nemůžeme psát soukromé zprávy. Nevím, co si o těch lidech mám myslet.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.24 (?), 19.7.2023 13:21
Pane Grossi - vy lžete. A nejen o soukr.zprávách. Vy tedy lžete opakovaně, vědomě, arogantně a bez hanby. A taky úmyslně nesprávně uvádíte název "kolaborantského" fóra. Jenom s cílem ponížit, urazit. Přitom ten název velice dobře znáte - vždyť jste tam registrován. Je to důvod nazývat vás kolaborantem?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika