Změny ve fóru +++



host - 236.1 (?)
15.7.2023 15:08

Ty "nové prízpevky" se zobrazí jen příhlášeným uživatelům onoho portálu, náhodný návštěvník o tom nemá ani páru.

Kápl jste na to přesně. Nové příspěvky jsou pro mě ty, které jsem ještě nečetl. A pouze takové se mi zobrazí (na rozdíl od zdejšího fóra, kde jako nové máte všechny, i ty, co jste už četl).    Náhodný návštěvník se na fóru ocitnul náhodou, pro něho jsou vlastně všechny nové. A pokud si chce přečíst ty nejčerstvější, může kliknout na Aktivní témata a má je seřazené. 
  Koneckonců nic nebrání náhodnému návštěvníku, aby se taky přihlásil.

Správce kolaborofóra je - na rozdíl od tohoto - kvalitním ajťákem, navíc se o zahradu sám zajímá. Což je sakra výhoda.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Geronimo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (388) - 1.200 (?), 15.7.2023 13:30

Chybka, VY lžete, mlžíte a překrucujete fakta.Ty "nové prízpevky" se zobrazí jen příhlášeným uživatelům onoho portálu, náhodný návštěvník o tom nemá ani páru.Něco k tématu, ráno jsem vložil obrázek v sekci broskvoně, ihned po odeslání přízpěvku se obrázek objevil v "sekci broskvoně" a o pár minut i v náhledu "nové obrázky".surprise

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.68 (?), 15.7.2023 14:49
Jo, jo... Nemlžit, nelhat, nepřekrucovat. A nemít páru... A hlavně: nekolaborovat! 😂😂😂
Kolaborant
Kolaborant
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?), 15.7.2023 14:28

Tohle není to jediné, co nechápete, pane Geronimo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.1 (?), 15.7.2023 15:08

Ty "nové prízpevky" se zobrazí jen příhlášeným uživatelům onoho portálu, náhodný návštěvník o tom nemá ani páru.

Kápl jste na to přesně. Nové příspěvky jsou pro mě ty, které jsem ještě nečetl. A pouze takové se mi zobrazí (na rozdíl od zdejšího fóra, kde jako nové máte všechny, i ty, co jste už četl).    Náhodný návštěvník se na fóru ocitnul náhodou, pro něho jsou vlastně všechny nové. A pokud si chce přečíst ty nejčerstvější, může kliknout na Aktivní témata a má je seřazené. 
  Koneckonců nic nebrání náhodnému návštěvníku, aby se taky přihlásil.

Správce kolaborofóra je - na rozdíl od tohoto - kvalitním ajťákem, navíc se o zahradu sám zajímá. Což je sakra výhoda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.149 (?), 15.7.2023 15:52

Nerozumím tomu, proč se musí členové toho druhého fóra stále navážet do Zahrada.cz. Když mně nějaké fórum nevyhovuje, tak tam nejsem a nekydám na ně špínu. Mně Zahrada.cz svým obsahem vyhovuje. Když chci aby se obrázek objevil ihned v nových příspěvcích, tak na něj upozorním v reakci např. způsobem "Přidal jsem obrázek Ildi". Není to komfortní, ale přepsat původní program webu se všemi těmi chybami není asi jednoduché pokud provozovatel nemá nějakého programátora na plný úvazek. Jinak si myslím, že tato diskuze je zbytečně vyhrocená.

                              Vladimír 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.68 (?), 15.7.2023 16:40
My vás tady jenom litujeme, pane Vladimíre. Ovšem pokud vám tohle fórum vyhovuje (..."přidal jsem obrázek lidi"...), tak to je pak jiná...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.36 (?), 15.7.2023 17:12

Chodím na obě fóra a nemám s tím problém. Ono je každé malinko jiné i obsahem, řekla bych, že to "online" je trošičku víc odborně zaměřené, to "cz" pro běžné zahrádkáře. Jen nechápu to vzájemné dohadování, vždyť mohou v pohodě fungovat obě. Každý někdy začínal a potřebuje poradit a kromě toho "víc hlav, víc rozumu", ne?

Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?), 15.7.2023 17:43

napsala jste to přesně, paní Lído, přispívám také na obě fóra a vidím to stejně, jako vy. Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?), 15.7.2023 17:49

jinak jsem chtěl jen ostatní diskutéry informovat jak se vyvíjí situace ohledně vkládání příspěvků s fotografiemi mezi nové příspěvky, když jsem byl před pár týdny redakcí požádán o popsání toho problému. Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 247.56 (?), 28.7.2023 13:31
Pokud tím "odborně" máte na mysli "ortodoxně dodržující linii nastavenou 'panem vedoucím' bez heretizmu", tak máte nepochybně pravdu. Ona jimi proklamovaná "demokracie" se projevuje "sestřelením" každého kacíře, který prezentuje jiný názor nebo zkušenosti mimo hlavní udeovou linii. Stačí krátce nahlédnout. A tak místo vašeho "víc hlav, víc rozumu" to spíš připomíná utvrzovací reklamu: stálé utvrzování zajetých kolejí, žádné nové postupy, snad náznak "mírného pokroku v mezích dogmatu". A hlavní náboženství odešlých "kolonistů" je útočit na "mateřskou planetu". Mají tam dokonce pro ni vyhrazené téma...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika