Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Děkuji za přesnou identifikaci té drchničky, je to na 100%ona. Mám ji za stodolou na mezi, plazí se tam spolu s rozrazilem a je to nádhera :-)

To druhé ale stále nevím, ještě jsem teď letěla na hnuj a vytahla tu rostlinku a vyfotila listy. Anděliku mám také, ale ta má velké jakoby hustší listy, tohle je opravdu jak listy mrkve, nebo třeba bolehlavu.Na fotce je asi ten nejlepší co zbyl, rostlinka byla už te´d téměř uschlá, vzala jsem si z ní jen semínka. List má max.10cm a když byla v květu byl zelený stejně tak jako zbytek rostliny mimo květu... Vyrostla mi tu v jediném exempláři, nejsem si vědoma, že bych ji sela a ani tady nikdy jindy nebyla :-D asi nějaká Adéla :-)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika