Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Těší mě :-(, že nejsem sama. Taky jsem postižená těmi čmelíky, nebo co to je za svinstvo... Tento týden jsem sundala budku, abych ji vyčistila a vydesinfikovala jako každý podzim.  Už 16 let! Nikdy se na mě nic nechytlo. Až letos. Bohužel jsem si to natáhla do zahradního domku. Dnes jsem ho vystříkala desinfekcí, peru vše, co tam bylo a dá se to dát do pračky. Postříkala jsem Savem i octem všechny sedáky a polstry... snad to bude cos platné. Jsem poštípaná, sice ne moc, ale jo. A pořád se drbu - snad psychika. Ten veterinář je asi dobrý nápad. Snad se mi bude věnovat, když nejsem zvíře... jen nevím, zda se musím objednat :-(. Snad ne. Doma zvíře už nemáme. Kdysi jsme měli, ale to byla doma, kdy se na veterinu se psem nechodilo. Toho jsem občas vydrbali v pozinkované vaně na dvoře. Asi tak.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika